Twoja Historia

Portal dla tych, którzy wierzą, że przeszłość ma znaczenie. I że historia to sztuka dyskusji, a nie propagandy.

Już w ten czwartek w Warszawie rozpoczyna się największe święto literatury historycznej w Polsce. My też tam będziemy

Targi Książki Historycznej 2018.

Targi Książki Historycznej 2018.

W dniach 29 listopada – 2 grudnia 2018 roku odbędzie się kolejna, XXVII edycja Targów Książki Historycznej na Zamku Królewskim w Warszawie. Na to święto historii zjadą wystawcy z całej Polski, by zaprezentować czytelnikom swoją ofertę.

Oficjalna inauguracja imprezy odbędzie się w czwartek o godzinie 12 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego. Tegorocznej imprezie będzie towarzyszyć wiele wydarzeń dodatkowych, w tym IX Salon Książki Muzealnej, Salon Książki Ukraińskiej, Salon Książki Białoruskiej i Salon Książki Instytutu Pamięci Narodowej. Oprócz tego przez cały czas trwania targów na terenie zamku będą się odbywały spotkania z autorami prezentowanych publikacji, panele dyskusyjne, pokazy filmowe i pokazy grup rekonstrukcyjnych i inne atrakcje zaplanowane przez organizatorów.

Jak co roku Porozumienie Wydawców Książki Historycznej wręczy także nagrodę KLIO. Złożone z uznanych specjalistów jury wyróżni najlepsze publikacje historyczne z minionego roku. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach – autorskiej, edytorskiej i innej według uznania jury (np. varsawiana).

Targi Książki Historycznej 2018.

Targi Książki Historycznej 2018.

Wszystkich naszych czytelników zapraszamy także do spotkania z nami. W tym roku zajmujemy stoisko nr 83. Gdy do nas zajrzycie, będziecie mogli poznać naszych autorów, porozmawiać z nami o historii i zdobyć książki z autografami, które będą idealnym prezentem z okazji zbliżających się mikołajek.

Więcej informacji na temat Targów Książki Historycznej znajdziesz TUTAJ.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.