Twoja Historia

Portal dla tych, którzy wierzą, że przeszłość ma znaczenie. I że historia to sztuka dyskusji, a nie propagandy.

Już w ten czwartek w Warszawie rozpoczyna się największe święto literatury historycznej w Polsce. My też tam będziemy

Targi Książki Historycznej 2018.

Targi Książki Historycznej 2018.

W dniach 29 listopada – 2 grudnia 2018 roku odbędzie się kolejna, XXVII edycja Targów Książki Historycznej na Zamku Królewskim w Warszawie. Na to święto historii zjadą wystawcy z całej Polski, by zaprezentować czytelnikom swoją ofertę.

Oficjalna inauguracja imprezy odbędzie się w czwartek o godzinie 12 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego. Tegorocznej imprezie będzie towarzyszyć wiele wydarzeń dodatkowych, w tym IX Salon Książki Muzealnej, Salon Książki Ukraińskiej, Salon Książki Białoruskiej i Salon Książki Instytutu Pamięci Narodowej. Oprócz tego przez cały czas trwania targów na terenie zamku będą się odbywały spotkania z autorami prezentowanych publikacji, panele dyskusyjne, pokazy filmowe i pokazy grup rekonstrukcyjnych i inne atrakcje zaplanowane przez organizatorów.

Jak co roku Porozumienie Wydawców Książki Historycznej wręczy także nagrodę KLIO. Złożone z uznanych specjalistów jury wyróżni najlepsze publikacje historyczne z minionego roku. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach – autorskiej, edytorskiej i innej według uznania jury (np. varsawiana).

Targi Książki Historycznej 2018.

Targi Książki Historycznej 2018.

Wszystkich naszych czytelników zapraszamy także do spotkania z nami. W tym roku zajmujemy stoisko nr 83. Gdy do nas zajrzycie, będziecie mogli poznać naszych autorów, porozmawiać z nami o historii i zdobyć książki z autografami, które będą idealnym prezentem z okazji zbliżających się mikołajek.

Więcej informacji na temat Targów Książki Historycznej znajdziesz TUTAJ.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.