Twoja Historia

Portal dla tych, którzy wierzą, że przeszłość ma znaczenie. I że historia to sztuka dyskusji, a nie propagandy.

Nasi autorzy na krakowskich Targach Książki 26-29 X 2017

„Ciekawostek Historycznych” nie mogło zabraknąć na największym święcie książki w Krakowie, które rozpoczyna się właśnie dziś i potrwa do niedzieli. Wraz z wydawnictwem „Znak” zorganizowaliśmy spotkania z naszymi autorami.

Osoby, które chciałyby poznać twarzą w twarz ludzi, którzy stoją za naszymi najciekawszymi pozycjami książkowymi mają ku temu doskonałą okazję.

Wśród autorów goszczących na 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie będą Aleksandra Zaprutko-Janicka i Kamil Janicki. Spotkać ich możecie na stoisku Wydawnictwa Znak (nr C30), gdzie zostanie wydzielony specjalny kącik, w którym czytelnicy będą mogli zamienić parę słów z ulubionym autorem.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to także doskonała okazja, by kupić nową książkę Aleksandry Zaparutko-Janickiej „Dwudziestolecie od kuchni” oraz przedpremierowo nabyć najnowszą książkę Kamila Janickiego „Damy polskiego imperium”.

Kiedy?

Spotkanie z Aleksandrą Zaprutko-Janicką odbędzie się w piątek, 27 października, godz. 16.00.

Spotkanie z Kamilem Janickim odbędzie się w niedzielę, 29 października, godz. 11.00.

Książki naszych autorów możecie też kupić tu:

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze

    brak komentarzy

    Dodaj komentarz

    Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.