Twoja Historia

Portal dla tych, którzy wierzą, że przeszłość ma znaczenie. I że historia to sztuka dyskusji, a nie propagandy.

Chcesz podyskutować z naszymi autorami lub zdobyć książkę z autografem? Przyjdź na Targi Książki Historycznej w Warszawie!

„Ciekawostek Historycznych” nie mogło zabraknąć na największym święcie książki historycznej w Polsce, które rozpocznie się już w ten czwartek i potrwa do niedzieli. Z tej okazji zorganizowaliśmy spotkania z naszymi autorami.

Wszyscy Ci, którzy chcieliby poznać osoby stojące na naszymi bestsellerowymi pozycjami książkowymi mają niepowtarzalną okazję. Na stoisku Ciekawostek Historycznych (nr 68) podczas XXVI Targów Książki Historycznej, odbywających się w Arkadach Kubickiego, zostanie wydzielony specjalny kąt, w którym czytelnicy będą mogli zamienić kilka słów ze swoim ulubionym autorem. I oczywiście poprosić o autograf i specjalną dedykację.

Oprócz książek z serii „Ciekawostek Historycznych” nie mogło jednak i zabraknąć bestsellerowych pozycji wydawnictwa Znak Horyzont. Dlatego półki zapełnią się obficie podpisanymi przez Kamila JanickiegoDamami polskiego imperium”, egzemplarzami „Dwudziestolecia od kuchni” z autografem Aleksandry Zaprutko-Janickiej oraz najnowszą opowieścią historyka, który postanowił odbyć swoją kolejną podróż, podróż przez historię. „Na krańce świataNormana Daviesa to pozycja niemal obowiązkowa dla każdego miłośnika historii.

Kiedy?

Spotkanie z Michealem Morysem-Twarowskim odbędzie się w sobotę, 2 grudnia, godz. 11:00-13:00.
Spotkanie z Aleksandrą Zaprutko-Janicką odbędzie się w sobotę, 2 grudnia, godz. 13:00-15:00.
Spotkanie z Kamilem Janickim odbędzie się w sobotę, 2 grudnia, godz. 15:00-17:00.
Spotkanie z Dariuszem Kalińskim odbędzie się w niedzielę, 3 grudnia, godz. 12:00-14:00

Książki naszych autorów możecie też kupić na stronie paskarz.pl:

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze

    brak komentarzy

    Dodaj komentarz

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.