Twoja Historia

Portal dla tych, którzy wierzą, że przeszłość ma znaczenie. I że historia to sztuka dyskusji, a nie propagandy.

Chcesz podyskutować z naszymi autorami lub zdobyć książkę z autografem? Przyjdź na Targi Książki Historycznej w Warszawie!

„Ciekawostek Historycznych” nie mogło zabraknąć na największym święcie książki historycznej w Polsce, które rozpocznie się już w ten czwartek i potrwa do niedzieli. Z tej okazji zorganizowaliśmy spotkania z naszymi autorami.

Wszyscy Ci, którzy chcieliby poznać osoby stojące na naszymi bestsellerowymi pozycjami książkowymi mają niepowtarzalną okazję. Na stoisku Ciekawostek Historycznych (nr 68) podczas XXVI Targów Książki Historycznej, odbywających się w Arkadach Kubickiego, zostanie wydzielony specjalny kąt, w którym czytelnicy będą mogli zamienić kilka słów ze swoim ulubionym autorem. I oczywiście poprosić o autograf i specjalną dedykację.

Oprócz książek z serii „Ciekawostek Historycznych” nie mogło jednak i zabraknąć bestsellerowych pozycji wydawnictwa Znak Horyzont. Dlatego półki zapełnią się obficie podpisanymi przez Kamila JanickiegoDamami polskiego imperium”, egzemplarzami „Dwudziestolecia od kuchni” z autografem Aleksandry Zaprutko-Janickiej oraz najnowszą opowieścią historyka, który postanowił odbyć swoją kolejną podróż, podróż przez historię. „Na krańce świataNormana Daviesa to pozycja niemal obowiązkowa dla każdego miłośnika historii.

Kiedy?

Spotkanie z Michealem Morysem-Twarowskim odbędzie się w sobotę, 2 grudnia, godz. 11:00-13:00.
Spotkanie z Aleksandrą Zaprutko-Janicką odbędzie się w sobotę, 2 grudnia, godz. 13:00-15:00.
Spotkanie z Kamilem Janickim odbędzie się w sobotę, 2 grudnia, godz. 15:00-17:00.
Spotkanie z Dariuszem Kalińskim odbędzie się w niedzielę, 3 grudnia, godz. 12:00-14:00

Książki naszych autorów możecie też kupić na stronie paskarz.pl:

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze

    brak komentarzy

    Dodaj komentarz

    Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.