Twoja Historia

Portal dla tych, którzy wierzą, że przeszłość ma znaczenie. I że historia to sztuka dyskusji, a nie propagandy.

Pożegnanie z Twoją Historią

Każda przygoda kiedyś się kończy. Po dziewięciu latach fascynujących zajęć i opowieści, które wciągały (przynajmniej nas!) bez reszty, cała redakcja rozstaje się z portalem „TwojaHistoria.pl”.

W 2010 roku założyliśmy małego, prywatnego bloga poświęconego ciekawym historiom z przeszłości. Dzięki wsparciu naszych przyjaciół i partnerów z branży książkowej (i nie tylko), licznych publicystów, którzy uwierzyli w nasz pomysł, a przede wszystkim Czytelników, śledzących nasze treści, w ciągu niespełna dekady udało nam się stworzyć najpopularniejszą sieć serwisów poświęconych historii w Europie.

W ostatnich miesiącach nasze strony – CiekawostkiHistoryczne.pl oraz TwojąHistorię.pl – śledziło ponad 800 000 użytkowników miesięcznie. Dziękujemy, że tak długo byliście z nami. Wasze komentarze, opinie i wiadomości dopingowały nas do pracy, pozwoliły zdobyć ogromną wiedzę i uwierzyć, że będziemy w stanie sprostać kolejnym wyzwaniom.

W 2014 roku zdecydowaliśmy się przekazać CiekawostkiHistoryczne.pl grupie wydawniczej Znak. Dzięki połączeniu sił z czołowym polskim domem wydawniczym, zyskaliśmy nowe możliwości rozwoju, a także szansę stworzenia drugiej z naszych marek: TwojejHistorii.pl. Zarazem jednak przekazaliśmy pełną odpowiedzialność za projekt nowemu właścicielowi.

Z końcem lipca 2019 roku cała redakcja CiekawostekHistorycznych.pl i TwojejHistorii.pl kończy współpracę z grupą Znak. Magazyny zostaną przejęte przez na pewno znany Wam i ceniony przez miliony miłośników książek portal.

Nowym właścicielom serwisów, a zwłaszcza osobom, które bezpośrednio przejmą odpowiedzialność za treść magazynów, życzymy jak największych sukcesów. Mamy nadzieję, że pod Waszymi skrzydłami CiekawostkiHistoryczne.pl oraz TwojaHistoria.pl staną się jeszcze popularniejsze i jeszcze – nomen omen – ciekawsze. Z całych sił trzymamy za Was kciuki!

Żegnamy się z projektami, ale nie z naszymi wiernymi Czytelnikami. I mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się z Wami w innym, nie mniej interesującym miejscu.

 

Kamil Janicki
Redaktor naczelny

Rafał Kuzak
Zastępca redaktora naczelnego

Anna Winkler
Sekretarz redakcji

Aleksandra Zaprutko-Janicka
Redaktor

Maria Procner
Redaktor

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze (25)

    1. Brajan Kot Odpowiedz

     Szkoda, ze to już koniec. Może jeszcze kiedyś powrócicie z nie mniej ciekawymi artykułami, czego Wam, droga redakcjo Życzę i Serdecznie Pozdrawiam (-:

    2. Jerry Odpowiedz

     Szkoda nie znam znaku ale to co robiliście było wspaniałe i powinno być jak najbardziej polskie mój kontakt telefoniczny 729 593 677 redaktora Janickiego Jak można proszę o tym kontakt przez telefon dzwoni z zagranicy piszę z zagranicy z googlevoices pozdrawiam serdecznie!

    3. Teresa Odpowiedz

     Wielka szkoda, że nie będę już mogła uzupełnić mojej wiedzy historycznej o tak fascynujące i nieznane mi ciekawostki. Bardzo dziękuję całemu Zespołowi i mam nadzieję, że do zobaczenia w nowej odsłonie.

     • Anonim Odpowiedz

      Wielka szkoda ze to juz koniec tej fascynujacej przygody.Bardzo dziękuję za to ze byliście, i mam nadzieje ze jeszcze powrocicie.Powodzenia

      • Członek redakcji |Anna Winkler Odpowiedz

       Drogi Anonimie,
       Dziękujemy! Państwa ciepłe słowa bardzo wiele dla nas znaczą. Mamy też nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie – i może jeszcze kiedyś, gdzieś się odnajdziemy? :)

     • Barbara Odpowiedz

      Wielkie dzięki❤️ kawał dobrej roboty
      👍powodzenia i mam nadzieję, że jeszcze do poczytania 🤞🙃😊

    4. Malgorzata Wykowska Odpowiedz

     dziękuję, często jako pilot wycieczek uzupełniałam swoją wiedzę o Wasze artykuły, będzie mi Was brakować. Mam nadzieję,że dacie wkrótce znać gdzie będzie Was można spotkać. Wszystkiego najlepszego

    5. Izabela Mach Odpowiedz

     Izabela Mach
     Dziękuję za bardzo ciekawe informacje historyczne które poszerzały moja wiedzę i nieraz pokazywały gdzie można jeszcze bardziej rozszerzyć temat który mnie zainteresował wdzięczna czytelnika 🌹🌹

    6. Krzysztof Odpowiedz

     Szkoda ,wielka szkoda. Cotygodniowo bylem tutaj czytajac wasze artykuly o historii. Czulem juz sie prawie” jak w domu ,wsrod swoich”.
     Zycze wam powodzenia i do zobaczenia.

    7. Krzysztof Zieliński Odpowiedz

     Ja się nie żegnam bo dzisiaj jestem tu pierwszy raz i nie zdążyłem się jeszcze przywitać i was poznać. Odejście całej redakcji w jednym momencie jest bardzo symboliczne i oznacza zerwanie pewnej ciągłości. Napewno dla mnie jest to wydarzenie niepokojące. Proszę powiedzieć dlaczego wszyscy odchodzą naraz? dokąd odchodzą? i jaki wpływ będzie miało to wydarzenie na portal twojahistoria.pl?

    8. Krystyna Odpowiedz

     Tyle godzin ciekawych,”przeczytanych” a teraz się żegnacie? Żal! Zostawiacie nadzieję na ponowne spotkania ale gdzie Was będziemy szukać? Smutno mi ale – mimo wszystko – powodzenia.

    Dodaj komentarz

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.